6 Mart 2017

6-12 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç Burcu
Kendinizi daha enerjik hissedebilir ancak zihinsel olarak yorgun bulabilirsiniz. Kafanızın karışıklığı yapmak istediklerinize engel olmasın. Haftanın ilk günleri değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay iş ve günlük yaşantınızla ilgili alanda gerçekleşiyor. İş yerinde ve sosyal hayatınızda aşırı kontrolcü davranmanız tatsız sonuçlar doğurabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu
Haftaya sessiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Olayları fazla göz önünde yaşamak istemeyebilirsiniz. Düşünmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Bu hafta manevi anlamda daha güçlü hissedebilirsiniz.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay aşk hayatınızla ilgili alanda gerçekleşiyor. Özellikle yükselen Boğa’lar yeni başlangıçlar yapabilir. Ancak kendinizi daha kırılgan ve aşırıcı savunmacı hissedebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu
Geleceğe yönelik planlarınızda daha kararlı olacağınız bir hafta. İkili ilişkilerde daha sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz üzerinde baskı kurmayın. Finansal girişimleriniz için haftanın ilk günleri daha uygun görünüyor.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay ev, aile yaşantınızla ilgili alanda gerçekleşiyor. Bazı detaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aile içinde eleştirinin dozunu kaçırmayın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu
Bu haftanın en önemli konusu iş hayatınız. İş yerinizle ilgili bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Biraz daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde karar almak, fikirleri netleştirmek biraz zor olsa da. Fırsatları iyi değerlendirin.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay yakın çevrenize karşı daha anlayışlı olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Çevrenize karşı kuşkucu davranmayın.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu
Bu hafta aşk, eğitim hayatı ve uzak yerlerle yapılan işler açısından oldukça hareketli geçecek. Çeşitli sorumluluklar almanız daha rahat olacak. Hafta boyunca olaylara ve kişilere karşı aceleci davranmayın. Kararlarınızı sakin bir şekilde almaya çalışın.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay para ile ilgili alanınızda gerçekleşiyor. Daha tutumlu davranmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca kendinizi acımasızca eleştirmeyin.

Başak ve Yükselen Başak Burcu
Ödemeleriniz ya da varsa alacaklarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aceleci davranmayın. Ev, aile ve aşk hayatınızla ilgili kararlı hissedeceksiniz. Bu yüzden karar almanız daha kolay olacaktır.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay burcunuzda gerçekleşecek. İkili ilişkilerde kırılgan ya da gereğinden fazla savunmacı davranmamaya özen gösterin. Aşırı düşünme kaynaklı gereksiz endişelere kapılmayın. Detaylarda boğulmayın.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu
Aşk ve evlilik hayatınızla ilgili oldukça önemli bir hafta. Özellikle haftanın ilk günlerinde daha ciddi ve kontrolü ele almak ister bir tutumda olabilirsiniz. Ortak projeler yapmak ve yönetmek için uygun bir hafta. Yalnız biraz daha esnek olmak katı davranmamak daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay sizi manevi anlamda oldukça etkileyecek. Gerek iş yaşantınız gerekse özel yaşantınızla ilgili yaptığınız fedakârlıklar üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Biraz kafanız karışık olabilir. Dolunayın etkisi bilinçaltınıza yönelik olduğu için korku ve endişeleriniz gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu
Çalışan akrepler için oldukça yoğun bir hafta olacak. Fazladan mesai harcamanız gerekebilir. Maddi anlamda sorumluluk almanız gerekebilir. Haftalık temponuzun yüksekliği sizi biraz strese sokabilir. Sevdiğiniz şeylere vakit ayırmaya çalışın. Spora başlamayı düşünebilirsiniz.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay yeni ortamlara girebileceğinizi müjdeliyor. Aşk hayatı ve arkadaşlar arasında denge kurmalısınız.

Yay ve Yükselen Yay Burcu
Bu hafta gökyüzü size zaten uzun zamandan beri almanız gereken sorumlulukları bir kez daha hatırlatacak. Daha cesur ve kararlı olacağınız haftanın ilk günlerini kaçırmayın. Zihinsel anlamda dağınık hissetseniz bile gökyüzü desteğini sizden esirgemiyor.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay iş yaşantınızla ilgili alanda gerçekleşiyor. Bu dönemde fazladan çalışmanız gerekebilir. Ev, aşk ve eğitim hayatınızda temponuz yüksek olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu
Ev ile ilgili yapmayı düşündüğünüz bazı değişiklikler olabilir. Bu hafta daha kararlı olacak ve somut adımlar atma yolunda ilerleyebileceksiniz. İç dünyanızda daha gözlemci ve manevi anlamda daha güçlü hissedebilirsiniz.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay uzak yerlerle yapılan işler anlamında size gelişmeler yaşatabilir. Eğitim hayatı olan Oğlakların fazladan çalışması gerekebilir. Bu dönemde seyahat planları yapabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burcu
Özellikle haftanın ilk günlerinde çevrenizle olan ilişkiniz öne çıkıyor. Daha etkileşimde olabilirsiniz. Ancak daha kırılgan ve hassas hissedebileceğiniz bir dönem. Arkadaş çevrenizle ilgili karar almanız gerekirse çok aceleye getirmeyin. Haftanın ilk günlerinde maddi anlamda belirsizlik olabilir.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay sizin finansal konuları temsil eden alanınızda gerçekleşiyor. Gelir gider dengenizi kurmanız gerekecek. Kendinizi çok eleştirmeyin.

Balık ve Yükselen Balık Burcu
İş hayatınızla ilgili oldukça önemli bir hafta. Maddi gelişmeler söz konusu olabilir. Fazladan sorumluluk alma kararı vermeniz gerekebilir. Ev, iş ve okul hayatınızda daha pozitif olmalısınız. Haftanın ilk günleri kafanızı toparlamak biraz güç olabilir.
Haftanın ikinci yarısında pazar günü gerçekleşecek dolunayın etkisini hissetmeye başlayacağız. Bu dolunay sizin aşk, ilişkiler ve ortak projelerle ilgili alanınızda gerçekleşiyor. Biraz kırılgan hissedebilirsiniz. Bu alanlarda dengeyi bulmanız zor olabilir. Ancak manevi anlamda oldukça güçlü hissedeceksiniz. Dua, ibadet, olumlama gibi konulara eğilebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder